چاپ کاغذ پشت چسبدار

چاپ کاغذ پشت چسبدار یا به عبارت دیگر چاپ لیبل به صورت کاملا تخصصی در مجموعه پارس نو انجام می شود، در واقع شرکت پارس نو کمک می کند برند یا همان نام تجاری شما به بهترین شکل ممکن به جامعه معرفی شود، از این رو می توان به وسیله یک لیبل استاندارد، اصولی و مناسب برای کالاهای خود گامی عظیم در راستای پیشرفت مجموعه خود بردارید

price-list

شرکت پارس نو همواره سیاست های کلی خود را بر آن داشته تا در زمینه طراحی، چاپ انواع برچسب و تمامی خدمات چاپی چاپی اعم از چاپ کاغذ پشت چسبدار، لیبل ضمانت، برچسب اسکرچ، برچسب بارکد و …. را بسیار دقیق و با کیفیت برای مشتریان عزیز انجام دهد. همچنین باید بگوییم چاپ برچسب در این مجموعه به وسیله دستگاه های لیبل پرینتر صنعتی استاندارد و البته با کیفیت صورت می گیرد.

چاپ کاغذ پشت چسبدار

هزینه چاپ لیبل :

برای چاپ برچسب (کاغذ پشت چسبدار) عوامل مختلفی همچون روش چاپ، نوع طراحی، شکل لیبل و …. در هزینه های چاپ موثر هستند، همچنین نوع لیبل نیز موجب تغییر در هزینه ها می شود زیرا در صنایع مختلف با توجه به نوع محصول جنس لیبل کار رفته نیز متفاوت است به عنوان مثال لیبل به کار رفته در صنایع مواد غذایی با جنس لیبل های به کار رفته در صنایع خودرو سازی کاملا متفاوت می باشند.

ما در شرکت پارس نو نه تنها کاغذهای پشت چسبدار را به صورت خام طراحی و تولید می کنیم بلکه با مجهز بودن به دستگاه های لیبل پرینتر ( مکانیسم حرارتی مستقیم و غیر مستقیم) می توانیم تمامی برچسب ها را به چاپ برسانیم.

فواید چاپ لیبل :

در واقع بهتر است بدانید چاپ لیبل و استفاده از آن برای تک تک محصولات می تواند نقش بسزایی در چیدمان صحیح و اصولی محصولات در انبار و در نهایت انبار گردانی داشته باشد. همچنین چاپ لیبل یکی از اتفاقات روز دنیا است که در افزایش فروش کالاها تاثیر بسیاری دارد.

چاپ بر روی کاغذهای پشت چسب دار چگونه است؟

چاپ کاغذ پشت چسبدار به وسیله دستگاه های لیبل زن صنعتی انجام شده و مکانیسم چاپ آن حرارتی غیر مستقیم است، بدین معنا که برای عمل چاپ از ماده مصرفی ریبون به عنوان واسطه میان هد و برچسب قرار گرفته و اطلاعات را با گرفتن حرارت از هد بر روی لیبل چاپ می کند.

لازم به ذکر است ما در این مجموعه نه تنها برچسب ها را به صورت خام و یا چاپ شده طراحی و تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم بلکه ریبون های سازگار آن ها را نیز با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رسانیم. در واقع شرکت پارس نو یکی از تولیدکنندگان انواع لیبل، برچسب اسکرچ، ریبون و …. با بالاترین قیمت و نازلترین قیمت می باشد.

مزایای استفاده از کاغذ پشت چسبدار :

قیمت مناسب و مقرون به صرفه
قابلیت چاپ در دو مدل مات و براق
چسبندگی بر روی اجسام مختلف
قابلیت نوشتن بر روی آن
قابلیت چاپ در طرح ها و رنگ های مختلف

نکاتی که برای چاپ بر روی کاغذهای پشت چسبدار به آن توجه می کنیم :

۱ – مشخص کردم میزان اطلاعات چاپی
۲ – انتخاب کردن ابعاد و سایز برچسب
۳ – نوع طراحی و مدل برچسب

در واقع تخصص ما در آن است که تمامی جوانب را برای چاپ در نظر گرفته و در نهایت بهترین و مناسب ترین را انتخاب کنیم، زیرا اولویت کار ما رضایت مشتریان است. همچنین اگر برچسب های شما به صورت سیاه و سید به چاپ برسند در بازه زمانی یک الی دو روزه به چاپ می رسند ولی اگر طراحی مد نظر شما رنگی باشد حدود ۱۵ روز کاری زمانبر خواهد بود.

شرکت پارس نو با کارشناسان حرفه ای، دستگاهای صنعتی با کیفیت و همینطور بهترین مواد اولیه توانسته طراحی و چاپ لیبل را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. مشتریان عزیز می توانند در این مجموعه رنگ و طرح گرافیکی خود را انتخاب کنید و با بهره گیری از متریال روز به چاپ رسانده و بر روی محصولات خود قرار دهید.

در آخر باید بگوییم ما تمامی سفارشات چاپی شما را با پیشرفته ترین تجهیزات، سریع ترین زمان و مناسب ترین قیمت انجام می دهیم، فقط کافیست با شماره های مندرج در پایین صفحه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را به صورت جامع و کامل راهنمایی کنند تا با شناخت و آگاهی کامل سفارش خود را ثبت کنید.

چاپ کاغذ پشت چسبدار

دیدگاه‌ها (۰)

*
*