چاپ شماره بر روی برچسب

چاپ شماره بر روی برچسب یکی از عمده ترین فعالیت های حرفه ای شرکت پارس نو است که توسط کارشناسان با تجربه و حرفه ای مجموعه انجام می شود، در واقع ما در این مجموعه مجهز به دستگاه های لیبل پرینتر صنعتی با کیفیت و استاندارد هستیم و با بهره گیری از متریال روز و تکنولوژی چاپ عمل می کنیم.

price-list

 

همچنین با توجه به سلیقه و انتخاب مشتری جنس لیبل، ابعاد و اندازه، طرح و فونت سریال و ….. را انجام می دهیم. لازم به ذکر است تمامی عملیات چاپ لیبل ها در این مجموعه به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست صورت می گیرد.

چاپ شماره بر روی برچسب

 

همانطور که می دانید بسیاری از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برای کنترل و مدیریت موجودی محصولات، تامین امنیت برای اموال با ارزش شرکت، مدیریت سوابق دارایی ها و اطلاع از تاریخ انقضا یا …. از کد یا به عبارت دیگر سریال هایی بر روی لیبل محصولات استفاده می کنند، ما در این مجموعه شماره های مورد نظر مشتری را به صورت سری ( به رنگ سیاه و سفید) بر روی کالای آنها به چاپ می رسانیم.

در مجموعه پارس نو برای چاپ سریال بر روی برچسب بدون هیچ محدودیتی از طرح ها و رنگ ها و حتی شماره های سری یا رندوم استفاده می کنیم تا دقیقا طبق سلیقه و نیاز مشتری انجام شود.

هزینه چاپ سریال بر روی برچسب :

برای قیمت گذاری لیبل های سریالی باید بگوییم عوامل بسیاری همچون ابعاد، جنس، مدل و طرح برچسب در این مورد بسیار حائز اهمیت بوده و تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن دارد. به همین دلیل برای استعلام دقیق قیمت ها پیشنهاد می شود مشخصات لیبل مورد نظر خود را اعلام کنید.

جنس لیبل های شماره دار بر چه اساس انتخاب می شوند؟

لیبل های به کار برده شده در شماره گذاری محصولات می تواند از جنس کاغذی، پلاستیکی، خرد شونده و … باشد البته باید توجه داشته باشید که محصول مورد نظر در چه محیطی نگه داری می شود زیرا برای محصولاتی در مکان های مسقف و سرپوشیده همچون مراکز خرید و فروشگاه ها می توان از لیبل های کاغذی نیز استفاده کرد. یا اگر در محیط های اداری و سازمانی این مدل لیبل را به منظور کنترل موجودی اموال شرکت استفاده می شود می توان از لیبل های خرد شونده نیز استفاده نمود. به طور کلی می توان گفت ما در این مجموعه از لیبل های کاغذی، متال، اموال، پی وی سی و ….. استفاده می کنیم.

همچنین می توان گفت ما در این مجموعه تمامی اصول و قوانین چاپ را رعایت کرده و سعی بر آن داریم تا بهترین ها در اختیار مشتریان قرار دهیم، زیرا اولویت کار ما رضایت مشتریان است. همچنین لازم به ذکر است تمامی سفارشات را در بالاترین کیفیت، نازلترین قیمت و در موعد تعیین شده تحویل می دهیم. شما عزیزان می توانید جهت دریافت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*