لیبل کشتارگاه

لیبل کشتارگاه یکی دیگر از انواع لیبل های پر مصرف در بازار است که در سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه میگردد. ابعاد ۲۰۰*۴۰ معمولا سایز عرف در این زمینه میباشد. انواع لیبل کشتارگاه در مجموعه ی پارس نو موجود میباشد که گاهی مشتریان لیبل ها را بصورت خام خریداری میکنند و گاهی مایل هستند چاپ اطلاعات نیز بر روی آنها صورت بگیرد. شرکت پارس نو با چندین سال سابقه در زمینه تولید و چاپ انواع لیبل با کیفیت تضمین شده، آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد در ادامه ی مقاله به بررسی توضیحاتی در مورد لیبل مورد استفاده در کشتارگاه ها خواهیم پرداخت.

لیبل برچسب کشتارگاهی دام دارای نشان سازمان دامپزشکی ایران

درج کدام اطلاعات بر روی برچسب کشتارگاه الزامی است؟

لیبل کشتارگاه از دیگر لیبل های پرمصرف و حائز اهمیت در صنعت مواد غذایی است. از آنجا که صنابع غذایی به طور مستقیم با سلامت انسان در ارتباط هستند، مصرف کنندگان حتما باید از سالم بودن مواد غذایی مصرفی خود اطمینان لازم را حاصل نمایند. وجود برچسب بر روی محصولات ذبح شده باعث میشود تا مشتری هنگام خرید محصول به سادگی از سلامت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نماید و با خیال راحت تری خرید خود را انجام دهد و از طرفی وجود این لیبل ها باعث میشود تا افراد سودجو نتوانند اجناس فاسد و تاریخ گذشته را به فروش برسانند.
الصاق برچسب بر روی لاشه ها همواره صورت میگرفت اما در سال های اخیر ثبت یکسری اطلاعات دیگر نیز بر روی آنها ضروری شده است. شماره پروانه بهداشتی که نشان دهنده این است که کشتارگاه مجوزهای لازم برای فعالیت را دریافت کرده است. تاریخی که ذبح گوشت صورت گرفته نیز از دیگر موارد الزامی برای درج شدن میباشد. چاپ نام فروشگاه نیز باید صورت بگیرد علاوه بر این موارد در چند سال اخیر مشخص نمودن جنسیت کشتار نیز ضروری شده است.
در واقع میتوان گفت برچسب های الصاقی بر روی لاشه ی دام و طیور به نوعی شناسنامه محصول هستند. طبق مقررات و قوانین وضع شده از سوی سازمان های مربوطه، بر روی دام های سبک دو و بر روی دام های سنگین چهار برچسب باید چسبانده شود و اطلاعات خواسته شده به طور دقیق بر روی آنها درج گردد.

در کشتارگاه ها از لیبل های مختلفی در بخش های مختلف استفاده میشود. از آنجاییکه کشتارها باید در یخچال نگهداری شوند و با رطوبت و آب در تماس هستند، باید از برچسب هایی استفاده شود که در برابر این شرایط از مقاومت بالایی برخوردار باشند، مانند لیبل های پی وی سی. اما در هر صورت از انواع لیبل از جمله پی وی سی، کاغذی و حرارتی با توجه به نیاز، در کشتارگا ها استفاده میشود.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*