چاپ لیبل بارکد

چاپ لیبل بارکد یکی دیگر از عملیات چاپی حرفه ای و تخصصی در شرکت پارس نو می باشد، در واقع این مجموعه به وسیله دستگاه های لیبل پرینتر صنعتی و نیمه صنعتی کارآمد و با کیفیت روزانه تعداد چشمگیری انواع لیبل بارکد به چاپ می رسد. تیم حرفه ای پارس نو سعی بر آن دارد انواع برچسب بارکد دار را با بهترین کیفیت چاپ، طراحی و تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد. در واقع اصول اصلی کار این مجموعه بر پایه استفاده از دستگاه های چاپگر استاندارد، چاپ دقیق و با کیفیت، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، تحویل سریع و آسان در زمان تعیین شده می باشد.

لازم به ذکر است یکی از نکات مهم و حائز اهمیت تیم حرفه ای پارس نو رعایت تمامی اصول و فرمت صحیح کدها در هنگام ثبت بر روی لیبل می باشد، زیرا در صورت کوچکترین مشکل یا بی کیفیتی در هنگام چاپ موجب عدم تشخیص دستگاه بارکد خوان می شود.

چاپ لیبل بارکد

استعلام قیمت ها :

برای استعلام قیمت چاپ انواع لیبل برای درج بارکد، با ارائه و بیان مشخصات همچون تعداد، ابعاد و سایز لیبل، نوع و مدل طراحی و …محصول مورد نظر خود، قیمت دقیق آنرا دریافت کنید.

تعریف مختصر و کوتاه از بارکد :

بارکدها در واقع خطوط مشکی رنگ با فاصله استاندارد و مشخص هستند که حاوی اطلاعات از قبیل قیمت، تاریخ تولید و انقضا و به طور کلی مشخصات کلی محصول می باشد. به طورکلی می توان گفت بارکدها، اطلاعات ثبت شده محصولات بر روی محصولات هستند که فقط به وسیله دستگاه های بارکدخوان شناسایی می شوند.

البته باید بگوییم که در حال حاضر بارکدها در اشکال مختلفی همچون یک دسته نقطه هم مرکز، چند کادر مشکی رنگ شبیه جدول روزنامه و … می باشند که هدف همه آنها پیاده سازی اطلاعات با دقت و سرعت عمل بالاتر است.

علت استفاده از لیبل بارکد بر روی محصولات :

در واقع در مجموعه های بزرگی همچون فروشگاه ها، خرده فروشی ها و …. کنترل و مدیریت کالاها، آگاهی از میزان موجودی محصولات موجود در انبار و …. کاری سخت و طاقت فرسا بوده و نیازمند دقت بالایی می باشد، به عنوان مثال در بسیاری از مغازه های خرده فروشی محصولات به مرور زمان به فروش می رسند و این امر سبب می شود افراد در شمارش و یا فروش آنها دچار مشکل شوند، از سوی دیگر قیمت گذاری و کنترل محصولات به روش دستی با بروز خطا و اشتباه انسانی همراه است. از این رو استفاده از بارکد بر روی لیبل محصولات می تواند راهی هوشمندانه برای حفظ و امنیت محصولات می باشد.

بارکد لیبل ها چگونه خوانده می شوند ؟

بارکدها توسط تابش کوچکی از نور بر روی کد چاپ شده شناسایی و خوانده می شوند، در واقع با قرار دادن بارکد خوان و تابش نور قرمز رنگ بر روی کد و تبدیل آن به سیگنال الکترونیکی، شروع به خواندن بارکدها کرده و تمامی مشخصات و اطلاعات ثبت شده محصول نشخیص داده می شوند. همچنین لازم به ذکر است هر چقدر اطلاعات ثبتی محصول بیشتر باشد، کد محصول طولانی تر و ارتفاع خط ها نیز بیشتر است.

مزایای استفاده از بارکد لیبل ها در مشاغل و صنایع :

۱ – کنترل دقیق میزان موجودی محصولات
۲ – کاهش ریسک هر گونه خطای انسانی
۳ – تفکیک و دسته بندی دقیق کالاها
۴ – سرعت و دقت بالا در عرضه محصولات به مشتریان
۵ – دسترسی آسان تر به محصولات با توجه به اطلاعات و مشخصات آنها

به طور کلی می توان گفت این مدل برچسب، یکی از برچسبهای مهم و حائز اهمیت بر روی بسته بندی محصولات می باشد که در شرکت پارس نو به صورت خام و چاپی و البته با قیمت مناسب و کیفیت بالا تولید و عرضه می شود، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اگر شما هم برای محصولات مجموعه خود به لیبل بارکد نیاز دارید با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان پارس نو تمامی اطلاعات و راه کارهای لیبل گذاری را مطابق استانداردهای مجموعه شما در اختیارتان بگذاریم، همچنین اگر فعالیت تجاری شما در زمینه سلامت و زیبایی، مواد غذایی و … است شرکت پارس نو می تواند جهت چاپ لیبل ها در بالاترین کیفیت شما را همراهی کند، همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطمینان، نمونه لیبل های خام یا چاپ شده را به طور رایگان از ما دریافت کنید.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*