چاپ لیبل رولی

چاپ لیبل رولی از فعالیت های حرفه ای و روزمره شرکت پارس نو می باشد، ما در این مجموعه روزانه تیراژ بالایی از لیبل های رولی را به چاپ می رسانیم، از آنجایی که تیم پارس نو طی سالها فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع لیبل توانسته اند تجربه بسیاری را کسب کنند از این رو با مشاوره کامل و دقیق به مصرف کنندگان قبل از سفارش کمک می کنند که با آگاهی و شناخت بیشتر خرید خود را انجام دهند.

price-list

در واقع ما در این مجموعه مجهز به دستگاه های لیبل پرینتر صنعتی با کیفیت و استاندارد جهت چاپ برچسب های رولی در ابعاد، اندازه ها و طرح های شکل و های مختلف می باشیم.

چاپ لیبل رولی

اساس کار تیم حرفه ای پارس نو بر پایه دقت و سرعت بالا، قیمت مناسب و همینطور تحویل سریع و آسان می باشد زیرا اولویت کار ما جلب رضایت مشتریان و ارائه کارهای با کیفیت می باشد.

همانطور که می دانید لیبل ها به دو صورت به چاپ می رسند : ۱ – چاپ رولی ۲ – چاپ شیت

در چاپ رولی در واقع لیبل ها به دقت و سرعت بیشتری به چاپ می رسند و البته چسبندگی بالاتری نسبت به مدل های ورقه ای (شیت) دارند. از سوی دیگر سرعت چسبیدن لیبل های رولی بر روی محصولات به دلیل استفاده از دستگاه های لیبل پرینتر پیشرفته نسبت به چسباندن لیبل های شیت به روش دستی بسیار بیشتر است.
اما از آنجایی که چاپ رولی لیبل دارای مزایای بسیاری برای مصرف کنندگان است، بسیاری از افراد از این مدل چاپ استفاده می کنند.

مزایای چاپ رولی برچسب عبارت اند از :

۱ – صرفه جویی در زمان و هزینه

زمانی که قصد دارید محصولات زیادی از مجموعه خود را لیبل دار کنید و یا کسب و کار نسبتا پر رونقی دارید می توانید از چاپ رولی بهره ببرید که به مراتب راندمان و بازدهی بالایی برای شما رقم می زند. در واقع کار با دستگاه های لیبل زن رولی سریع تر و آسان تر انجام می شود از این رو در بازه زمانی کوتاه تری لیبل ها را به چاپ می رسانید.

۲ – ایده های بیشتر و بهتر نسبت به لیبل های ورقه ای

برچسب های رولی را در هر رنگ، طرح و سبکی می توانید چاپ کنید از این رو اصطلاحا دست شما برای این کار باز است و محدود به گزینه های خاصی نیستید.

۳ – برچسب های رولی اتلاف و هدر دادن برچسب را کاهش می دهند

یکی از نقاط ضعف چاپ برچسب های ورقه ای این است که کوچکترین جا به جایی در ترتیب لیبل ها موجب به چاپ نرسیدن آنها می شود و به نوعی هدر رفتن لیبل ها در چاپ لیبل های ورقه ای بسیار به چشم می خورد، اما ما در چاپ برچسب های رولی، برچسب های شما را به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن به چاپ می رسانیم و دیگر نیازی نیست خودتان این کار را انجام دهید و می توانید اطمینان داشته باشید لیبل هایی یکدست و یکسان و البته در بازه زمانی کوتاه تحویل می گیرید.

۴ – تنوع انواع چسب در لیبل های رولی

برچسب های رولی در تنوع بالایی از چسب تولید می شوند و این امکان را برای کاربر فراهم می کند که با توجه به محصول مورد نظر نوع چسب آن را انتخاب کنید.

۵ – اضافه کردن پوشش محافظ به لیبل رولی

هنگامی که از چاپ لیبل رولی استفاده می کنید می توانید پوشش های مختلفی همچون لمینت های متفاوت، جلاهای مختلف و …. را به عنوان پوشش بر روی لیبل ها استفاده کنید تا در مقال عواملی همچون رطوبت و دیگر آسیب های احتمالی محافظت شوند.

به طور کلی می توان گفت از برچسبی استفاده کنید که کسب و کار شما را نسبت به رقبا متمایز کند و شما بتوانید در میان آنها خاص دیده شوید. زیرا همین امر موجب متفاوت بودن شما و جذب روز افزون مشتریان می شود و سبب رونق کارتان شود. همچنین می توان گفت لیبل ها در واقع شناسنامه محصولات شما هستند پس برای انتخاب و چاپ آنها دقت کنید و بهترین ها را برگزینید.

نحوه سفارش چاپ لیبل در پارس نو :

مشتریان عزیز می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری سفارش خود را ثبت و در کوتاه ترین زمان و البته بالاترین کیفیت تحویل بگیرند. برای دریافت اطالاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.

قیمت چاپ رول در شرکت پارس نو :

از آنجایی که عوامل مهمی همچون جنس لیبل، تعداد، ابعاد و اندازه، طرح مورد نظر و …. در چاپ لیبل ها متغیراست اعلام کردن قیمت ثابت و دقیق امکان پذیر نیست، اما می توان گفت قیمت مناسب و مقرون به صرفه، کیفیت بالا و تحویل سریع و آسان اصول اصلی کار این مجموعه است.
تیم حرفه ای پارس نو با سالها فعالیت و تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع لیبل می تواند شما را در زمینه چاپ انواع لیبل نیز همراهی کند، در واقع ما از شروع تا پایان کار در کنار شما هستیم.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*