چاپ برچسب سریال

چاپ برچسب سریال از جمله فعالیت های مهم و تخصصی در پارس نو است که توسط تیم مجرب و حرفه ای مجموعه صورت می گیرد. در واقع گروه پارس نو به وسیله دستگاه های لیبل زن صنعتی و البته برچسب هایی استاندارد، با کیفیت و مناسب انواع بارکد، سریال و …. را در تیراژ مورد نظر مصرف کننده به چاپ می رسانند. همچنین بدلیل داشتن سالها فعالیت و تجربه در زمینه چاپ انواع لیبل می توانند مشاوران بسیار مناسبی برای شما عزیزان باشند. از این رو مشتریان می توانند قبل از ثبت سفارش اطلاعات کامل را از کارشناسان ما دریافت کرده و با آگاهی کامل سفارش خود را ثبت و خریداری کنند.

چاپ برچسب سریال

اهمیت چاپ سریال بر روی برچسب محصولات :

به طور کلی می توان گفت چاپ سریال بر روی محصولات موجب می شود که صاحبان کار بر روی محصولات خود مدیریت و کنترل بیشتر و دقیق تری داشته باشند، به عنوان مثال از میزان موجودی، فروش آخرین محصول، تاریخ انقضاء محصولات و …. اطلاع کامل داشته باشند و این امر سبب اهمیت روز افزون شماره سریال بر روی لیبل کالاها شده است. ما در این مجموعه لیبل ها را در ابعاد و اندازه دلخواه مصرف کننده و با کدهای انتخابی ( به رنگ سیاه و سفید) به چاپ می رسانیم.

تعریف مختصر درباره چاپ برچسب سریال :

در واقع سریال ها همان کدهایی هستند که تولیدکنندگان برای تفکیک محصولات خود از آن استفاده می کنند، همچنین به وسیله این برچسب ها افراد می توانند از وضعیت کامل محصولات خود همچون میزان موجودی، قیمت، میزان فروش روزانه و … اطلاع داشته باشند.

قیمت چاپ برچسب سریال :

از آنجایی که عوامل مختلفی مانند ابعاد لیبل، تعداد سفارش، مدل و طراحی و …. در قیمت گذاری چاپ برچسب تاثیر مستقیم دارند پیشنهاد می شود قبل از ثبت سفارش، با ارائه مشخصات لیبل مورد نظر قیمت محصول خود را استعلام گرفته و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید. البته باید بگوییم مجموعه پارس نو برای تمامی عملیات چاپی قیمت هایی مناسب و مقرون به صرفه را در نظر می گیرد.

اهمیت جنس لیبل در چاپ برچسب محصولات :

یکی از نکات حائز اهمیت در هنگام چاپ برچسب شماره گذاری شده جنس لیبل است، باید دقت داشته باشید لیبلی را انتخاب کنید که متناسب با محیط و فضای نگه داری محصولات باشد. به عنوان مثال اگر قرار است سریال چاپ شده بر روی محصولات اداری و سازمانی یک شرکت باشد و حکم ثبت اموال را نیز دارد باید از لیبل های خرد شونده یا همان اموال استفاده کرد و یا حتی زمانی که محصولات شما در فضای باز یا در شرایط آب و هوایی نامساعد قرار می گیرند برچسب هایی از جنس پلاستیکی یا همان پی وی سی را خریداری کنید.

به طور کلی می توان گفت چاپ کد و سریال بر روی برچسب کالاها از بروز هر گونه خطا و اشتباه انسانی در کنترل و مدیریت محصولات فروشگاه ها، انبارها و ….. جلوگیری می کند، زیرا همه محصولات طبق کدها و سریال های تعریف شده نگه داری می شوند و صاحبان امر به راحتی از وضعیت لحظه ای تمامی کالاهای خود مطلع می باشند.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*