چاپ لیبل کاغذی

چاپ لیبل کاغذی اولین پیشنهاد ما برای برچسب دار کردن محصولات است، البته برچسب ها مدل ها و انواع مختلفی دارند که برچسب کاغذی رایج ترین و مقرون به صرفه ترین مدل می باشد، همچنین بر روی برچسب اطلاعاتی نظیر محتویات بسته، بارکد، موارد منع مصرف و … چاپ می شود به همین دلیل مشتری، شرکت های پخش و وارد کننده به لیبل توجه زیادی می کنند و نوشته های آن را می خوانند، می توان گفت بسته بندی محصولات بدون لیبل کامل نبوده و برچسب شناسنامه هر بسته محسوب می شود.

price-list

 

تیم پارس نو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها جهت طراحی برچسب و تامین خواسته مشتری و پیاده سازی آن در خدمت مشتریان ارجمند است و مراحل انجام پروژه های چاپ لیبل کاغذی را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد.

چاپ لیبل کاغذی

برای طراحی لیبل مورد نظر نکاتی حائز اهمیت می باشد که عبارت اند از :

فضای مورد نیاز ( بر روی محصول)نوع و مدل طراحی
استفاده بهینه از فضای لیبل

گروه تولیدی پارس نو برچسب های کاغذی را در دو مدل مات و براق و البته در سایزها و ابعاد متفاوت طراحی و تولید می کنند، همچنین این محصولات هم به صورت خام و هم به صورت چاپ شده عرضه می شوند تا افراد بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

کاربرد برچسب کاغذی :

به طور کلی لیبل های کاغذی به راحتی بر روی سطوح کاغذی، مقوایی، پلاستیکی و شیشه ای چسبانده می شوند، همچنین این مدل برچسب در صنایع مختلفی همچون نساجی، غذایی، دارویی، خشکبار و …. مورد استفاده قرار می گیرد، البته از آنجایی که لیبل فوق در مقابل هر گونه آسیب حساس بوده و مقاومت بالایی ندارند، از این رو پیشنهاد می شود از این نوع لیبل بر روی محصولاتی چسبانده شود که در مکان های مسقف نگهداری می شوند.

مزایای استفاده از لیبل های کاغذی :

قابلیت چاپ در طرح ها و رنگ های متفاوت
قیمت مناسب و مقرون به صرفه
امکان نوشتن بر روی آن
قابلیت چسبیدن بر روی اجسام مختلف

هزینه چاپ بر روی برچسب کاغذی :

در واقع با توجه به عوامل مختلف ( نوع چاپ، ابعاد و اندازه لیبل، مدل طراحی، نوع برش، تک رنگ یا رنگی بودن چاپ و …..) که بر روی قیمت گذاری چاپ لیبل ها تاثیر گذار هستند نمی توان قبل از گرفتن اطلاعات از مشتری قیمت مشخصی را اعلام کرد، شما عزیزان می توانید با اعلام مشخصات مورد نظر قبل از ثبت سفارش، قیمت دقیقی را دریافت و با آگاهی کامل خرید کنید.
شرکت پارس نو سیاست های کلی خود را بر این داشته تا در زمینه طراحی و چاپ لیبل های کاغذی را به صورت تمام و کمال و طبق سلیقه و نیاز مشتریان انجام دهد. به طور کلی ما در این مجموعه علاوه بر برچسب کاغذی انواع لیبل ها را اعم از لیبل ضمانت، لیبل پلاستیکی، لیبل گارانتی، برچسب اسکرچ و …. را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به چاپ می رسانیم.

مجموعه پارس نو در واقع به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ و فعال در زمینه چاپ و تولید انواع ریبون و برچسب آماده مشاوره و پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین یا حضوری فایل خود را ارائه داده تا عملیات طراحی و تولید را آغاز کنیم و در کوتاه ترین زمان به شما تحویل دهیم.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*