برچسب اصالت کالا

برچسب اصالت کالا یا لیبل اصالت کالا نشان سلامت کالا در ایران می باشد و بیشتر به نام برچسب زرد سلامت اصالت کالا معروف است، چاپ لیبل اصالت کالا برای دارو، لوازم آرایشی، مواد غذایی ( نشان سیب سبز ) و غیره از خدمات شرکت ما است بنابراین جهت اطلاع از استاندارد و قوانین سفارش تولید و اطلاع از قیمت چاپ برچسب اصالت کالا می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

برچسب سلامت کالا در ابعاد و متراژ های متفاوت، با قیمت های مختلف به منظور نشان دادن استاندارد بودن محصولات بر روی تمامی کالاهای تولید و چسبانده میشود تا خریدار با خیالی آسوده با توجه به دارا بودن برچسب اصالت کالا بر روی اجناس، خرید خود را انجام دهد. چاب برچسب اصالت کالا با توجه به اندازه و متراژ در ۴ طبقه بندی قرار گرفته است که شامل موارد زیر میباشد :

 • برچسب اصالت کالا آرایشی و بهداشتی
 • برچسب اصالت کالا تجهیزات پزشکی
 • برچسب اصالت کالا دارویی
 • برچسب اصالت کالا غذایی

تنوع تولید به شما این امکان را میدهد با توجه به نیاز خود ابعاد برچسب اصالت کالا را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

برچسب اصالت کالا کوچک                برچسب اصالت کالا بهداشتی              لیبل اصالت کالا بهداشتی

طراحی و چاپ لیبل های اصالت بر روی کالا ها یکی از مهمترین نکات در روند تولید محصول میباشد، برای جلوگیری از بروز هرگونه تقلب در تولید کالا و همچنین برای تفکیک کردن کالای اصل از فرع، سازمان غذا و دارو استفاده از برچسب اصالت کالا  یا لیبل اصالت کالا را برای همه ی محصولات الزامی دانسته، و در صورت عدم وجود برچسب اصالت کالا و لیبل تایید اصالت بر روی کالا ها به طور قطع همه محصولات  توقیف و اعمال قانون میشود.برچسب اصالت کالا

مواردی که بر روی برچسب اصالت کالا چاپ میشوند بسیار حائز اهمیت بوده که در زیر به آنها اشاره کرده ایم :

 • شناسه تجاری فراورده (GTIN) : که شامل شماره جهانی اقلام تجاری میباشد، که بر اساس استاندارد های جهانی سازمان های ذیربط تایید شده و ۱۴ رقم میباشد.
 • شناسه ردیابی، رهگیری (UID) : یک رقم غیر تکراری و کاملا منحصر به هر کالا است که شامل ۲۰ رقم میباشد، و به واسطه تایید شرکت های صاحب پروانه مطابق با تمامی موازین بهداشتی و استاندارد های ساخت طراحی و تولید میشود.
 • شناسه سری ساخت (LAT/BATCH NUMBER) : که شامل یک شناسه کاملا منحصر به فرد و غیر تکراری است که برای هر کالا یک رقم جداگانه ثبت میشود.
 • تاریخ انقضا (EXP DATE) : شامل تاریخ دقیق اتمام مصرف محصول است که باید به صورت دقیق ثبت شود.

لیبل اصالت کالا

امکان چاپ موارد ذکر شده بر روی برچسب اصالت کالا به صورت کاملا دقیق توسط برخی از شرکتها پذیرفته میشود، که شرکت پارس نو با کمترین زمان و بهترین کیفیت با استفاده از بهترین ماشین های پیشرفته در تیراژ بالا چاپ را انجام میدهد.

برچسب اصالت کالا یا لیبل زرد یا لیبل اصالت کالا در ابعاد مختلف برای چسبیدن روی همه محصولات با اندازه های مختلف موجود میباشد، به طور مثال از ۱۰×۲۰ میلی متر که از کمترین ابعاد به شمار میرود تا ۲۰۰×۱۰۰ میلی متر و تمامی ابعاد مابین این دو نیز برای عرضه موجود میباشد. برچسب اصالت کالا به صورت رول های نسبتا کوچک طراحی میشوند که با توجه به ابعاد در هر ردیف از یک تا تعدادی لیبلی برای چاپ وجود دارد.

چاپ لیبل اصالت کالا   برچسب اصالت کالا2

خرید برچسب اصالت کالا به شما این امکان را میدهد کالای خود را با ضمانت و بهداشت ویژه و همچنین مجهز به استاندارد های جهانی به فروش برسانید. جنس چسب به کار برده شده در پشت لیبل اصالت کالا بسیار مقاوم بوده و به منظور حفظ نشان های استاندارد تا پایان تاریخ انقضا دارای طول عمر و مقاومت بالایی نیز میباشد. رنگ لیبل اصالت کالا فقط با پس زمینه سفید و حاشیه زرد تولید میشود و به همین دلیل است که گاها به آن لیبل زرد کالا نیز گفته میشود. برای برچسب اصالت کالای مواد غذایی نوعی لیبل خاص طراحی شده، که روی آن یک نشان سیب سلامت با رنگ سبز و آبی چاپ شده و منحصرا برای انواع مواد غذایی به منظور کنترل بهداشت و سلامت کالا روی آن قرار میگیرد.

برچسب اصالت مواد غذایی             برچسب اصالت کالا مواد غذایی      لیبل اصالت غذایی

به منظور اطلاع از سلامت کالا بر روی هر لیبل به صورت جداگانه ۳ روش برای پیگیری قرار داده شده است که شامل تماس تلفنی، پیامک و آدرس ایمیل میباشد و با مراجعه به هر کدام از این موارد میتوانید از صحت سلامت کالا مطلع شوید.

برچسب کنترل اصالت کالا

قیمت برچسب اصالت کالا نیز با توجه به ابعاد و متراژ قابل تغییر است و خرید آن با توجه به نوع نیاز مشخص میشود. برای اطلاع از موجودی و قیمت میتوانید با شماره تماس های درج شده بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

برچسب اصالت کالا شماره تماس

 نام محصول / ابعاد قیمت خام لیبل اصالت کالا قیمت چاپ لیبل اصالت کالا
برچسب اصالت کالا آرایشی ۱۰ × ۴۰ ۳۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید
برچسب اصالت کالا بهداشتی ۲۰ × ۴۰ ۴۵ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید
لیبل اصالت کالا آرایشی بهداشتی ۲۰ × ۴۷ ۶۵ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید
برچسب اصالت کالا آرایشی ۴۰ × ۵۰ ۱۳۰۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید
لیبل اصالت کالا آرایشی بهداشتی ۲۰ × ۳۰ ۳۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید
برچسب اصالت کالا دارویی ۱۰ × ۴۰ ۳۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
لیبل اصالت کالا دارویی ۲۰ × ۴۰ ۴۵ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
برچسب اصالت کالا دارویی ۲۰ × ۴۷ ۶۵ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
لیبل اصالت کالا دارویی ۴۰ × ۵۰ ۱۳۰۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
برچسب اصالت کالا دارویی ۲۰ × ۳۰ ۳۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
برچسب اصالت کالا تجهیزات پزشکی ۱۰ × ۴۰ ۳۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
لیبل اصالت تجهیزات پزشکی ۲۰ × ۴۰ ۴۵ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
برچسب اصالت کالا تجهیزات پزشکی ۲۰ × ۴۷ ۶۵ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
لیبل زرد اصالت کالا تجهیزات پزشکی ۴۰ × ۵۰ ۱۳۰۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
برچسب اصالت کالا تجهیزات پزشکی ۲۰ × ۳۰ ۳۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.
برچسب اصالت کالا غذایی ۴۰ × ۶۰ ۱۵۰۰ قیمت به نسبت تیراژ است لطفا تماس بگیرید.

مراحل برچسب دار کردن محصولات:

 • مطمئن شوید که محصول شما جز محصولاتی است که شامل این طرح باشدو
 • پس از حاصل شدن اطمینان می توانید با شرکت ما تماس بگیرد ما برای شما فایل اسکل ارسال می کنیم که در آن موارد ذیل به ترتیب وجود دارد:
  اسم محصول
  تعداد
  تاریخ تولید
  تاریخ انقضا
  IRC ای آر سی
  Batchnumber بچ نامبر
  شماره کوتاژ
  GTIN
  شناسه ملی
  پیش کد
  نام شرکت 
 • پس از تکمیل فایل اکسل آن را برای کارشناس ما مجددا ارسال نمایید.
 • کارشناس موظف است فایل شما را به فایل XML  تبدیل و مجددا برای شما ارسال نماید.
 • پس از دریافت فایل XML وارد سایت TTAC شده و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد پرتابل مدیر عامل شود.
 • در قسمت بارگذاری فایل ها فایل مورد نظر را بار گذاری نمایید.
 • پس از تایید فایل توسط سامانه پرداخت انجام دهید و سپس به کارشناس ما اعلام نمایید و در صورتی که فایل آپلود شده خطا داد می توانید در قسمت جزئیات علت خطا را مشاهده و آن را رفع نماید.
 • پس از تایید فایل و انجام فرایند پرداخت لازم است تایید چاپ را به ما بدهید تا چاپ انجام شود.
 • تحویل لیبل های چاپ شده به مشتری
 • اتمام کار

نکته : بدون تکمیل فایل اکسل امکان چاپ لیبل اصالت وجود ندارد و لیبل فاقد ارزش و اعتبار است همچنین اس ام اس فعال نمی شود.

در این قسمت ما در مورد نحوه ی شناسه گزاری و فرایند شناسه گذاری و نحوه ی بارگزاری اطلاعات مربوط به فابل های xml برای شما توضیح خواهیم دارد.

در ابتدا خدمتتون عرض می کنیم که سامانه ttac یک سامانه ای است که تمام اطلاعات در آن به صورت زنجیره وار به یکدیگر متصل است، یعنی اگر شما وجوز ورود را از سامانه ttac دریافت کرده باشید می توانید ترخیص را هم به صورت اتوماتیک از ماسانه ttac دریافت نمایید و اگرمجوز ترخیص را از سامانه ttac  گرفته باشید می توانید شناسه گذاری هم به صورت اتوماتیک بدون وارد کردن اطلاعات انبار انجام دهید، به همین دلیل می توان گفت که این سامانه زنجیره ای است.

وقتی که وارد سایت ttac می شود یه قسمت وجود دارد به نام ترخیص گمرک که دوستانه وارد کننده بیشتر با آن آشنا هستند، در این قیمت شرکت های وارداتی شناسه اظهار نامه ای که از داخل EPL گمرک گرفته اند در وارد می کنند سپس اطلاعات اظهار نامه برای آنها می آیند که با تکمیل این اطلاعات که شامل سری ساخت، IRC، تاریخ تولید و تاریخ انقضا می باشد، تکمیل اطلاعات اظهارنامه مانند یک خط کش یا معیار است که برای شناسه گزاری از آن استفاده می شود، به همین دلیل است که می گویند اگر در فرایند موجود یا سامانه تیتک شما وجوز ترخیص را گرفته باشید دیگر نیاز به اعلام موجود انبار را ندارید زیرا اداره کل به خوبی اطلاع دارد که شما چه تعداد و با چه IRC ترخیص کرده اید با چه سری ساخت و چه زمانی، پس یکی از دلایلی که به آنهایی که در سامانه TTAC موجودی انبار آنها مشخص نیست می گویند باید موجودی را اعلام کنید تا زنجیره تکمیل شود، در ادامه توضیح می دهیم که مجوز ترخیص چرا اهمیت دارد و چگونه زنجیره را تکمیل می کند.

ما در طرح اصالت فراورده های سلامت محور یک سری تعاریف داریم:

تعریف اول شناسه اصالت : شناسه اصالت شناسه ۱۶ رقمی است که در زیر اسکرچ قرار میگیرد.
تعریف دوم شناسه رهگیری و رد یابی : این شناسه ۲۰ رقمی است و جزئیات این ۲۰ رقم را برایتان توضیح می دهیم، شناسه اصالت و شناسه ردیابی هر دو باید یکتا باشند یعنی هر کدام باید به صورت تنهایی در کل دیتا بیس یونیک باشند و تکراری نباشد پس هر دو باید رندم باشند، و به هیچ عنوان از کد های سریالی نباید استفاده شود زیرا این کار اشتباه است که در ادامه دلیل آن را شفاف تر توضیح می دهیم.

تعریف سوم پیش کد : پیش کد یا پیش شماره است که سازمان غذا و دارو به شرکت های صاحب کالا تخصیص میده هر پیش کد ۵ رقمی است و هر شرکت ۵ رقمی مختص به خود را دارد، هیچ دو شرکتی وجود ندارد که پیش کد های آنها با هم یکی باشد، پیش کد را شرکت ها از کجا می گیرند؟ پیش کد را از سازمان غذا و دارو می گیرند در حال حاضر اگر شما پیش کد را دارید می توانید با وارد به سامانه TTAC و زدن نام کاربری و رمز عبور مدیر عامل پیش کد را که به صورت تکس بزرگ نوشته شده است را ببنید و اگر پیش کد را ندارید می توانید با مراجعه به اداره کل یا سازمان غذا و دارو بگیرید یا تیکت بزنید. پیش کد ۵ رقم اول شناسه شانسه اصالت و شناسه رد یابی می باشد.

 

 

دیدگاه‌ها (۲)

*
*

  محمد بهره مند پاسخ

  سلام کمترین تعداد برای سیب سلامت برای خیارشور چقدر است

   ادمین سایت پاسخ

   سلام روز به خیر هر تعدادی که لازم داشته باشید قابل قبول است، برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنم با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.