نمایندگی دایمو

نمایندگی دایمو به صورت رسمی در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه محصولات دایمو از جمله لیبل پرینتر سیار دایمو، لیبل زن رومیزی دایمو و ماده مصرفی Dymo را عرضه می نماید، خدمات نمایندگی دایمو در ایران علاوه بر عرضه ی محصولات این کمپانی در سراسر کشور شامل ارائه خدمات پس از فروش محصولات هم می شود، به این ترتیب مشتریانی که دستگاه خود را خارج از کشور خریداری کرده اند در ایران از پوشش همایت این کمپانی بزرگ خارج نشده و می توانند ماده مصرفی مورد نیاز پرینتر خود را به آسانی تهیه نمایند، سایت پارس نو نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش محصولات dymo است و کلیه محصولات خود را با گارانتی اصلی عرضه می نماید.

Dymo-Calling-Number

دستگاه dymo برای چاپ نیاز به ریبون، کاترج یا جوهر نداره، نوار دایمو، برچسب دایمو، لیبل دایمو ماده مصرفی دستگاه های پرینتر دایمو هستند، شرکت دایمو برای خانواده مختلف محصولاتش لیبل های متفاوت با ویژگی های خاص طراحی کرده است. در ادامه به معرفی انواع لیبل دایمو می پردازیم تا با محصولات نمایندگی دایمو بیشتر آشنا شوید.

خرید لیبل دایمو

خرید لیبل زن دایمو

سری Dymo LabelManager و دایمو LabelPoint متنوع و کاربردی ترین دستگاه های دایمو را شامل می شوند، قیمت دستگاه لیبل پرینتر LabelManager و LabelPoint مقرون به صرفه تعیین شده تا سهم بیشتری از بازار فروش دستگاه پرینتر را تصاحب نماید، خوشبختانه نمایندگی Dymo ایران اکثر مدل های سری LabelManager و LabelPoint را وارد کشور کرده است، سری Dymo LabelManager و LabelPoint  برای استقاده در محیط های اداری گاهاً صنعتی مناسب است. Dymo LabelPoint 210، Dymo LabelManager 350، Dymo LabelManager 450D، Dymo LabelManager PC II پر فروشترین مدل های سیار و رو میزی دایمو هستند.

نمایندگی دایمو عرضه کننده دستگاه لیبل زن دایمو لیبل منجر و دایمو لیبل پوینت

شرکت دایمو برای لیبل پرینتر های LabelManager لیبل های سری D1 را تولید کرده است، لیبل DYMO D1 به صورت نوار در دل کاست جای گرفته است، لیبل دایمو D1 با عرض های ۶، ۹، ۱۲، ۱۹ و ۲۴ میلی متر که مناسب پرینتر های LabelManager هستند تولید می شوند.

لیبل دایمو برچسب سری d1

سری لیبل زن صنعتی دایمو با نام dymo Rhino معرفی شده است، دو مدل معروف dymo 6000 و dymo m1011 در گروه محصولات صنعتی دایمو قرار می گیرند، شرکت دایمو سری dymo Rhino را برای استفاده در محیط های صنعتی و سخت طراحی کرده است، مدل دستگاه های سری دایمو ریو ندارند، شرکت های بزرگ نظیر شرکت نفت، پتروشیمی از طرفداران دستگاه های صنعتی دایمو هستند. لیبل های سری Rhino در برابر شرایط آب و هوایی بد خاصیت چسبندگی خود را حذف می نماید به همین دلیل برچسب دستگاه های دایمو رینو قویترین لیبل این کمپانی است.

seri-dymo-pro-m1011-5200-rhino

پرینتر های خانگی دایمو دارای قیمت مناسب و کاربردی هستند، مکانیسم دستگاه های دایمو خانگی بسیار ساده است به همین دلیل کودکان هم قادر به چاپ لیبل با دستگاه های این خانواده هستند، مشهورترین مدل های لیبل زن خانگی دایمو شامل Letrataglt، dymo junior، dymo Cool Clicks و دایمو ۱۵۴۰ هستند، امکان درج حروف انگلیسی به صورت سه بعدی بر روی برچسب پلاستکی دایمو از علت محبوبیت این سری شده است.

سری LabelWriter یکی از مشهور ترین سری لیبل پرینترهای شرکت Dymo است، دستگاه های سری dymo labelwriter دستگاه هایی با طراحی رو میزی، بدون صفحه کیبورد هستند، این دستگاه ها بدون اتصال به کامپیوتر قادر به چاپ لیبل نیستند. لیبل پرینتر dymo labelwriter عموما بر روی میز کار کتار کامپیوتر اسقرار می یابند.

تصویر پرینتر دایمو سری لیبل رایتر

برچسب دایمو کاغذی برای دستگاه های لیبل زن سری LabelWriter طراحی شده است، سری لیبل LabelWriter شامل مدل دستگاه های labelwriter 4xl، labelwriter 450، labelwriter 450 turbo و labelwriter 450 Twin Turbo می شود، برچسب labelwriter به دور بوبین پیچیده شده، لیبل سایز ۸۹ × ۲۸، ۸۹ × ۳۶، ۷۰ × ۵۴ پر فروش ترین لیبل های سری لیبل رایتر هستند.

لیبل دایمو سری labelwriter

از اینکه تا پایانه مقاله نمایندگی دایمو در ایران با ما همراه بودین ممنونم. لطفا نظر خود را در مورد پرینتر های Dymo با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*